Wiaty stalowe czy z tkaniny co wybrać?

Zacienienie przestrzeni zewnętrznych ma wiele zalet . Tworzą wspaniałe miejsca spotkań, w których ludzie mogą się zrelaksować i stworzyć wspomnienia. Od szkół i ośrodków opieki nad dziećmi po parki i ogrody zoologiczne, istnieje wiele różnych rodzajów przestrzeni i zastosowań dla struktur zacieniających. Wybierając zasłonę, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji między zadaszeniem stalowym wiaty a konstrukcją z tkaniny. Spójrzmy!

Czy w Twoim regionie występują silne wiatry lub śnieg?

Jeśli w Twoim regionie występują silne wiatry i/lub obfite opady śniegu, rozważ stalową wiatę do użytku przez cały rok. Jednym z głównych powodów jest to, że stalowa wiata jest prefabrykowaną, stałą konstrukcją, podczas gdy tkanina na abażurze jest tymczasowa. W trudnych warunkach pogodowych i w okresie zimowym należy zdjąć tkaninę, aby nie została uszkodzona przez deszcz, wiatr lub śnieg. Jednak nasz mechanizm ułatwia szybkie usunięcie tkaniny, zanim nadejdzie niesprzyjająca pogoda! Ramy naszych stalowych wiat są zaprojektowane tak, aby wytrzymać silne wiatry i duże obciążenia śniegiem.

Obciążenie wiatrem:

Konstrukcja stalowa wiaty wytrzymują obciążenie wiatrem do 90 mil na godzinę.

Tkaniny mają obciążenie wiatrem do 76 mil na godzinę i 3-sekundowe podmuchy wiatru z prędkością 90 mil na godzinę. Ramy stalowe wytrzymują obciążenie wiatrem do 150 mil na godzinę z usuniętą tkaniną.

Obciążenie śniegiem:

Schrony stalowe mają pojemność 20 funtów na metr kwadratowy.

Tkanina klosza nie jest zaprojektowana, aby wytrzymać ciężar śniegu i dlatego powinna zostać usunięta przed wprowadzeniem się w niepogodę.

Twórz funkcjonalne przestrzenie dzięki stalowym schronieniom

Metalowe pawilony i konstrukcje stalowe wiaty są dostępne w różnych kształtach, projektach konstrukcyjnych i opcjonalnych elementach, które nie są dostępne w przypadku konstrukcji klosza z tkaniny. Należą do nich ozdobne kraty i poręcze, aluminiowe wiatrowskazy z brązu lub cyny oraz rynny i rury spustowe.

Opcje i akcesoria do projektowania schronienia

  • Kopuły

  • Kolumny

  • Wiatrowskazy

  • Wyłączniki elektryczne

  • Pakiet ochrony odgromowej

  • Kraty ozdobne, poręcze i stężenia narożne

  • I więcej!

Schroniska są dostępne dla wszystkich budżetów

Inwestując w schronienie, masz gwarancję, że otrzymasz stały metalowy pawilon o niskich wymaganiach konserwacyjnych. Nawet przy ograniczonym budżecie wytrzymała stalowa wiata jest nadal przystępna cenowo! Jest to kolekcja naszych najpopularniejszych wzorów, które są konkurencyjne cenowo i wstępnie zaprojektowane, innowacyjne rozwiązanie – konstrukcja stalowa wiaty aby znacząco przyspieszyć czas produkcji.

Zastosowania konstrukcji z kloszem stalowym i kloszem z tkaniny

Bez względu na to, czy wybierzesz klosz stalowy, czy klosz z tkaniny, wiesz, że otrzymasz wysokiej jakości konstrukcję, która sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Od baz wojskowych i kompleksów sportowych po parki i ogrody zoologiczne, dostarczamy stalowe wiaty na wiele rynków i lokalizacji.

Udostępnij: