Zalety rolet podtynkowych

Rolety podtynkowe to funkcjonalne rozwiązanie cieszące się coraz większa popularnością. Ich posiadanie przynosi cały szereg korzyści o każdej porze roku. Podpowiadamy, dlaczego warto postawić na rolety podtynkowe.

Dlaczego warto nabyć rolety podtynkowe?

Wbrew pozorom rolety podtynkowe to coś więcej niż nowoczesna dekoracja. W zimie chronią pomieszczenia przed utratą ciepła i chronią je przed napływem chłodu z zewnątrz. Pozwala ta na odczuwalne oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. Latem, obniżone rolety zmniejszają temperaturę wnętrz i pozwalają przetrwać uciążliwe upały w komfortowych warunkach. Kolejną zaletą opisywanego rozwiązania jest ochrona okien przed promieniowaniem ultrafioletowym i opadami. Tego typu rolety pozwalają regulować dostęp światła o każdej porze dnia.

Rolety podtynkowe redukują niepożądane odgłosy z zewnątrz, co pozwala na spokojną drzemkę w ciągu dnia lub przetrwanie głośnej imprezy w sąsiedztwie. Są wyposażone w otwory wentylacyjne pozwalające na swobodną cyrkulacje powietrza. Kolejną zaletą rolet podtynkowych jest ochrona domu przed włamywaczami. Wzmocnione elementy ich konstrukcji skutecznie uniemożliwiają złodziejom dostanie się do mieszkania. Mocna kurtyna rolet stanowi solidną osłonę, nawet w przypadku silnych uderzeń lub innych aktów wandalizmu. 

Udostępnij: