Wynajem ciężarówek i pojazdów – poradnik

Samochody ciężarowe i pojazdy specjalne są zawsze poszukiwane, a wynajem długoterminowy dostawcze jest jedną z ciekawszych opcji jeżeli chodzi o pomysł na biznes. Ponieważ wykonują one szereg specyficznych zadań, których nie można wykonać bez specjalnego sprzętu. Jest to przewóz ładunków, dostawa ładunków „ponadgabarytowych” z późniejszym rozładunkiem, usługi wieżami lotniczymi montowanymi na samochodach ciężarowych oraz wiele innych specyficznych dziedzin.

Działalność polegającą na wynajmie ciężarówek i pojazdów specjalnych bez kierowcy

Na przykład, posiadając ciężarówkę z dźwigiem-manipulatorem „Sam ładuję – sam prowadzę”, można wykonywać różne zlecenia za pomocą tego pojazdu. Biorąc 90-200. złotych za godzinę. Wykonując 1-3 zlecenia dziennie, każde po 2 godziny, można obliczyć, że maksymalny zysk za dzień wyniesie 600 złotych. Po odliczeniu kosztów paliwa i smarów, zysk wyniesie około 400 złotych. Zakładając, że są zamówienia.

Oczywiście świadcząc usługi typu wynajem długoterminowy dostawcze , można samemu realizować zlecenia z ich wykorzystaniem. Można jednak pójść inną drogą i wynająć ten dobry sprzęt na wynajem długoterminowy – wynajem długoterminowy dostawczych samochodów, cieżarowych i sprzętu specjalistycznego bez kierowcy. Oczywiście, kwota zysku zostanie poważnie zmniejszona, ale twój dochód przejdzie do kategorii pasywnej-stabilnej. Ponieważ otrzymasz stabilną wartość wynajmu swojego sprzętu, bez biurokracji i ryzyka związanego z poszukiwaniem zleceń.

 

 

Udostępnij: